Preskočiť na obsah
KnxSolution.sk - KNX Technológia odolná voči budúcnosti
KnxSolution.sk - KNX Technológia odolná voči budúcnosti
Tyba Turn 2

Turn 2 - Tyba

Turn 2 je vysokovýkonný, presne vyrobený izbový ovládač na stenu alebo stôl, ktorý ponúka jednoduchý prístup k mnohým funkciám inteligentnej domácnosti prostredníctvom jednoduchého, ale atraktívneho otočného a dotykového rozhrania.

Svetlá, tienidlá, klíma a zvuk patria pod jeho kúzlo a so senzorom, ktorý oznámi jednotke, keď sa niekto priblíži, nikdy nedochádza k oneskoreniu v prístupe k časti systému, ktorú používateľ chce. Malá LED svieti v tme, aby sa jednotka dala ľahko nájsť, a vstavaný teplotný senzor pridáva ďalšie funkcie a možnosti zhromažďovania údajov. Pre osvetlenie Turn 2 môže nastaviť svetelné scény a upraviť jednotlivé okruhy, klimatizácia poskytuje nastavenie teploty, rýchlosti ventilátora, režimov a vlhkosti, zatiaľ čo tienidlá možno otvárať alebo zatvárať jednotlivo alebo v skupinách a pre hudbu môžu používatelia meniť hlasitosť, preskakovať skladby, prehrávanie a pauza.

Turn 2 je vysokokvalitný ovládač, ktorý obsahuje výkonný procesor ARM a mimoriadne bezpečný vstavaný operačný systém. Integrácia inteligentnej domácnosti je umožnená pomocou káblovej proprietárnej komunikácie a cez Wi-Fi pomocou špeciálne vytvoreného REST API. Turn 2 môže tiež fungovať ako lokačný maják podporujúci štandardy iBeacon a Eddystone.

Produkt je pôsobivý aj zvonka, je opracovaný z radu pevných kovov a je dostupný v krásnych ručne vyrábaných povrchových úpravách; čierna, strieborná, nehrdzavejúca oceľ a bronz. K dispozícii sú aj špeciálne alternatívy objednávky pre túto extra úroveň dodania na mieru. Prístup k tomuto produktu je veľmi agnostický voči značke, pokiaľ ide o automatizačné platformy. Turn 2 v súčasnosti natívne funguje s Crestron, KNX a Control4, pričom ďalších 12 integrácií bude čoskoro vrátane RTI, preferovanej automatizačnej platformy v Pulse Cinemas. Spoločnosť tiež pracuje na niektorých priamych integráciách s platformami, ako sú Sonos a Philips Hue.

Zbernicové konektory uľahčujú inštaláciu a po nainštalovaní jednoducho pripojte Turn 2 pomocou výkonného magnetického držiaka, pričom pre túto časť procesu nie sú potrebné žiadne nástroje. Zbernicové konektory Cresnet (TY-B-CRE) a KNX (TY-B-KNX) umožňujú fyzické pripojenie k riadiacej zbernici, alternatívne je konektor DC Power Bus (TY-B-PDC) tou správnou voľbou, keď používate iba Wi-Fi na integráciu s automatizačnými platformami alebo priamo s REST API. Aplikácia Tyba zjednodušuje nastavenie, konfiguráciu a ovládanie zariadenia a poskytuje výkonné a zároveň dostupné rozhranie na správu Turn 2. Produkt je tiež možné jednoducho dodatočne namontovať pomocou voliteľnej nástennej dosky (TY-B-PLT-BK, TY-B-PLT-BZ, TY-B-PLT-SR). Ak nástenný stojan nie je žiaduci, praktický a atraktívny stolový stojan (TY-B-STD) sa uplatní v domácich alebo komerčných priestoroch.

Displej produktu ponúka bohatý 2,1-palcový displej s jemnosťou 216 ppi a má veľkosť: šírka 81,6 mm, výška 81,6 mm, hĺbka 22,6 mm. Jednotka váži iba 205 g, funguje cez Wi-Fi 802.11a/b/g/n, 2,4 GHz/5 GHz a Bluetooth 4.2. 

Predchádzajúci článok Controlpro KNX
Nasledujúci článok Prečo KNX?

Zanechať komentár

* Povinné políčka