Preskočiť na obsah
KNXSolution.sk - KNX Technológia odolná voči budúcnosti
KnxSolution.sk - KNX Technológia odolná voči budúcnosti

KNX smart systém pre váš projekt

Navrhujeme KNX elektroinštalácie podľa predstáv a požiadaviek zákazníka. Radi si prediskutujeme požiadavky a navrhneme ďalšie alternatívy pre čo najlepšie vybavenie systému. KNX ponúka nekonečné možnosti a práve preto je nutné určiť všetky prvky ktoré budú realizované. Po konzultácií a určení funkcií ktoré sa budú aplikovať vypracujeme návrh komponentov a ich cenovú ponuku a následne aj cenovú ponuku na finálne nastavenie / programovanie KNX systému v ETS.
Špecializujeme sa výhradne na KNX časť elektroinštalácie. Návrh vypracujeme na základe elektro projektu vášho objektu. Pripravíme schému zapojenia KNX modulov v rozvádzačoch. Po dokončení projektu je potrebné doplniť zmeny v realizačnom pláne ovládacích prvkov, senzorov, prípadne ďalšie použité technológie. V prípade záujmu môžeme doplniť zmeny v projekte, ale neposkytujeme kompletné vypracovanie elektro projektu stavby.
V prípade rekonštrukcie a chýbajúcej dokumentácie je nutná podrobnejšia vzájomná komunikácia pre vypracovanie návrhu KNX systému. Cena návrhu závisí od veľkosti či náročnosti projektu. Uprednostňujeme komponenty od výrobcov ABB, MDT  technologies, eelectron, Zennio, PEAKnx ale rozhodnutie je výhradne na zákazníkovi.
Pre cenovú ponuku návrhu alebo akékoľvek otázky nás môžete kontaktovať na našej e-mailovej adrese kontakt@knxsolution.sk alebo telefonicky +421 902 305 798.